Нічним вовкам дозволили в’їзд до Німеччини і вони вже готують подорож до Львова

нічні вовки ЗалдостановАдміністративний суд в Берліні 6 травня скасував прийняте 30 квітня рішення федеральної поліції про відмову у в’їзді до Німеччини двом членам російського байкерського клубу “Нічні вовки”

Про це повідомляє “Німецька хвиля”.

“Вони є громадянами Росії і мали дійсні шенгенські візи, видані Італією”, – пояснив суду, що визнав доводи федеральної поліції неспроможними.

Згідно Шенгенського кодексу про кордони, володарю шенгенської візи може бути відмовлено у в’їзді, якщо він являє собою загрозу для громадського правопорядку, внутрішньої безпеки або міжнародних відносин тієї чи іншої країни Євросоюзу, однак у випадку з російськими мотоциклістами немає ніяких причин, що дозволяють послатися на один з цих пунктів, постановив адміністративний суд.

Він зобов’язав владу Німеччини дозволити “Нічним вовкам” в’їзд в країну. Тим часом рішення адміністративного суду в Берліні може бути оскаржене у Вищому адміністративному суді Берліна-Бранденбурга.

Раніше “Нічні вовки” заявляли, що мають намір оскаржити в суді видворення з Німеччини кількох членів цього мотоклубу та анулювання їх віз.

Нагадаємо, байкерський клуб “Нічні вовки” та афілійовані з їхніми лідерами організації з середини 2013 року отримали від держави у вигляді грантів близько 56 мільйонів рублів.

Нічні вовки уже підтвердили інформацію про дозвіл їхати до Берліна на своєму офіційному сайті і попередили, що після Німеччини збираються до Львова. Нагадаємо, що їх лідер Олександр Залдостанов, відомий, як Хіругр пригрозив у нашому місті, відновити радянські символи перемоги.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.