Нічні автобуси у Львові: актуальний графік руху, маршрути і вартість

4442
Нічні автобуси у Львові

з 1 липня 2015 року у Львові курсують нічні маршрутки. Спершу вони працювали в експериментальному режимі, а згодом почали їздити на постійній основі. 

Ольга Кривецька, начальник відділу транспорту управління транспорту Львівської міськради, поспілкувалась із 032.ua, котрий підготував для вас усю найактуальнішу інформацію про те, як у Львові курсують нічні автобуси.

Наскільки нічні автобуси у Львові популярні

За словами Ольги Кривецької середньомісячна загальна статистика по маршрутам свідчить, що нічними автобусами у Львові користується понад 4 тис. 200 пасажирів, а це орієнтовно 600 людей в місяць на один маршрут, однак, як зазначає посадовець, одні маршрути є популярні, а інші — ні.

“Найбільшим попитом користуються нічні автобуси, які курсують за маршрутом “Залізничний вокзал — Сихів”. Найменш популярним є маршрут №3Н, який сполучає Залізничний вокзал і ТРЦ “Кінг Крос Леополіс”, що на вулиці Стрийській” – каже Ольга Кривецька.

Чому нічні маршрутки – це невигідно для міста

Ніхто із пасажирів не скаржиться на роботу нічних автобусів і виконують вони свої рейси на 100%, єдиний мінус — це малий пасажиропотік, в результаті чого, курсування нічних автобусів у Львові – справа для міста збиткова.

Як розповіла Ольга Кривецька, за інформацією, яку їй передали з АТП-1, за перше півріччя збитковість за нічні перевезення становить понад 2 млн.

“Але вони [ нічні автобуси] є більш-менш популярні, тому ми їх знімати не збираємося”, – зазначила Кривецька.

Куди їдуть нічні автобуси

Всього нічні автобуси курсують у Львові за сімома маршрутами. Більшість із них відправляється із Залізничного вокзалу. Мова йде про автобуси під номером 1Н, 2Н, 3Н, 4Н і 5Н. Натомість нічні маршрутки із номером 6Н і 7Н їдуть від пл. Різні. Інтервал руху — становить приблизно 45 хвилин.

Графік руху

Графік руху

Графік руху

Графік руху

Графік руху

Графік руху

Графік руху

Графік руху

Скільки коштує проїзд у нічних автобусах

Вартість проїзду у нічних маршрутках становить 8 гривень.

Додамо, що раніше, навіть пільговики платили за проїзд у цих автобусах, але згодом, як розповіла нам Ольга Кривецька, таке рішення було скасовано.

«Якщо пасажир має пільгове посвідчення і відповідно до чинного законодавства має право на пільгове перевезення, то він має право скористатися в нічному автобусі безкоштовним проїздом», – зазначила Ольга Кривецька.

Стежте за нами!