Нетрадиційний Різдвяний ярмарок відкриють у Львові 14 грудня. Особливості карантинного ярмарку 2020

«Ми не будемо проводити традиційні різдвяні ярмарки, а лише так звану святкову вуличну торгівлю, адаптовану до карантинних вимог», — Ірина Кулинич

Різдво у Львові, Різдвяний ярмарок

За словами директорки департаменту економічного розвитку ЛМР Ірини Кулинич, цьогоріч, у зв’язку з карантином, у Львові зміниться формат традиційного різдвяного ярмарку. Відтак, у місті буде декілька невеликих локацій, де проводитимуть святкову вуличну торгівлю, адаптовану до карантинних вимог.

ялинка новий рік ярмарки львів

Новий рік у Львові, Різдвяний ярмарок 2017

«Ми не будемо проводити традиційні різдвяні ярмарки, а лише так звану святкову вуличну торгівлю, адаптовану до карантинних вимог. Це будуть зовсім невеликі локації, яких буде декілька в місті. Щоб це не була тільки торгівля в одному місці, підприємці звернулись і запропонували, щоб можна було облаштувати невеличкі ятки, де би можна було придбати їжу чи сувеніри на виніс.

різдвяний ярмарок у львові

Зокрема, буде локація біля Оперного театру, на вул. Курбаса, у Кривій Липі, на площі Ринок у двох місцях, також на вул. Галицькій та, можливо, на вул. Братів Рогатинців. Також, ймовірно, буде ще новорічна ятка на площі Митній.

різдвяний ярмарок у львові наливання глінтвейну у пластиковий стаканчик

Якщо на площі Ринок у попередні роки на традиційному різдвяному ярмарку було 130 будиночків, то зараз їх буде не більше 40. Також на проспекті Свободи зазвичай теж було 120−130 будиночків, натомість зараз там буде десь 14. Ми абсолютно змінили формат традиційного проведення.

Зазвичай підприємці звертались до нас за погодженням про роботу хатинок аж до закінчення свят. Цьогоріч були різні звернення, дехто просив про встановлення від 19 чи 20 грудня до 20 січня. Але, на нашу думку, було б добре, аби з 14 грудня вже був передсвятковий настрій”, — розповідає Ірина Кулинич

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.