Нещадний сільський футбол. Коли гра у м’яч перетворюється на мордобій

Під час матчу Другої ліги Перемишлянського району між селами Чемеринці та Неділиська сталася масова бійка за участю футболістів, суддів і вболівальників.

Джерело: НТА.

Конфлікт виник після того, як футболіст села Чемеринці забив гол. Уболівальникам Неділиськ не сподобалися рішення арбітрів, і вони розпочали розпускати руки до бокового судді. У конфлікт втрутився воротар команди гостей, а далі – пішло-поїхало.

У підсумку – футболісти Чемеринців відмовилися продовжувати матч. А бійка впродовж тривалого часу відбувалася на полі.

Федерація футболу Перемишлянського району вже винесла покарання обидвом командам за цей інцидент. Виявляється, тепер побитися на футбольному полі – коштує забіякам у 500 або 300 гривень.

Такі неприємні та дикі випадки під час футбольних матчів на сільських стадіонах – далеко не рідкість. Колись, ще років 20 тому, ледь не кожний третій матч закінчувався або бійкою між командами, або банальним побиттям арбітра.

Федерація футболу Львівської області за останні роки зробила суттєвий крок уперед у цьому плані. На рівні обласної Прем’єр-ліги схожих випадків практично немає (за винятком дрібніших інцидентів). Але на селах така «українська традиція» не припиняється – емоції б’ють через край, після чого в хід ідуть кулаки.

Фактично в кожному регіоні України можуть «похвалитися» такими ситуаціями, які однозначно впливають на загальну репутацію гри мільйонів. Як, наприклад, ось такий випадок у Рівненському районі.

Або на Житомирщині. Як повідомляв сайт Чемпіон два роки тому, у півфіналі Кубка Житомирського району стався скандальний епізод у грі між командами Троянова й Іванівки.

Між гравцями команд сталася масова бійка, до якої долучилися і вболівальники, і представники команд. Епізод стався вже в доданий арбітром час, за рахунку 3:2 на користь Іванівки, й одразу після бійки суддя дав фінальний свисток. Той інцидент ще дуже довго розбирали відповідні органи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.