Понеділок, 17 червня

Неподалік автовокзалу на Стрийській збудують торговий центр. Візуалізація

Замовник має долучитися до розвитку соціально-інженерної та транспортної інфраструктури мікрорайону.

У Львові збудують чотириповерховий торговий центр на вул. Стрийській, 332, що неподалік автовокзалу. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво погодили сьогодні, 24 жовтня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР для ПП «Золота Підкова», пише Твоє місто.

«Зараз, якщо подивитися на відсоток готовності об’єктів нерухомого майна там, то він мінімальний. Натомість у цьому мікрорайоні є певні потреби з розвитку соціально-інженерної та транспортної інфраструктури, починаючи, наприклад, від транспортного моделювання вулиці Стрийської. Замовник готовий долучатися до цього», – зазначив під час засідання заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач. 

Планують, що торговий центр матиме чотири поверхи, підземний паркінг на 39 місць. Із боку вулиці Стрийської облаштують громадський простір.

За даними аналітичної системи YouСontrol, ПП «Золота підкова» засноване у 1995 році в селі Малих Ланках Перемишлянського району. Підприємство займається виробництвом виробів із бетону, гіпсу та цементу а також роздрібною і оптовою торгівлею господарськими товарами. Власницею є Марія Русин.

Нагадаємо, що минулого року архітектурно-містобудівна рада затвердила містобудівний розрахунок будівництва торговельного центру на вул. Стрийській, 332. Його планують звести на ділянці 0,2050 гектарів, це – комунальна земля, на якій передбачена житлова та громадська забудова. Вид використання – для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва магазину-павільйону. Ділянку орендує ПП «Золота підкова». 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.