Неподалік аеропорту «Львів» пропонують провести низку капітальних робіт. Що може змінитися

У Львові пропонують підвищити безпеку та комфорт пішоходів і велосипедистів на ділянці вул Любінської (від вул. Петлюри до аеропорту). Проектанти рекомендують зробити реконструкцію перехрестя вулиці, що веде до терміналу А аеропорту «Львів», а також облаштувати нерегульований пішохідний перехід через вул. Любінську з острівцем безпеки. Відповідний проєкт у квітні представила київська компанія EGIS на виставці «Перепланування вулиць Львова».

Джерело: Tvoemisto.tv.

p

У проєкті передбачена низка капітальних робіт на вул. Любінській для безпеки та комфорту мешканців Львова. Серед них такі:  

  • капітальний ремонт тролейбусної лінії на всій ділянці;
  • збереження руху тролейбусів прямо по вул. Любінській та вул. Виговського, а також облаштування постійного руху тролейбусів з вул. Патона в напрямку центру в обох напрямках;
  • впорядкування вуличного паркування на вул. Любінській біля будинку №144;
  • упорядкування одностороннього заїду на вул. Синявського та вул. Сапила з вул Любінської;
  • ліквідація парковки на тротуарі навпроти будинку №160-162.

Крім того, компанія, яка розробляла проєкт, пропонує зробити капітальний ремонт тротуарів та облаштувати велосипедну інфраструктури на всій ділянці вул. Любінської, зокрема передбачити: 

  • двосторонні велосипедні доріжки шириною 2,5м;
  • окремі лінії освітлення тротуарів;
  • заходи для унеможливлення заїзду автомобілів на тротуари;
  • велосипедні переїзди через вул. Любінську суміжно з усіма пішохідними переходами;
  • нові регульовані пішохідні переходи: на перехресті з вул. Караджича між зупинками громадського транспорту та між будинками №99 та №102.

Також пропонують: упорядкувати вуличне паркування на вул. Любінській біля будинку №98, №102 та №104, заїзди та виїзди, облаштувати паралельне паркування та встановити водонепроникне покриття на парковці.

Раніше у коментарі Tvoemisto.tv керівник управління вуличної інфраструктури департаменту міської мобільності ЛМР Павло Сирватка зазначав, що проєкти, які представили на виставці «Перепланування вулиць Львова», планують реалізувати, однак все залежитиме від фінансування. Загалом, щоб реалізувати проєкт потрібно розробити на основі представлених концепцій проєктно-кошторисну документацію, і тільки тоді зможуть розпочатися будівельні роботи. Він зазначив, що для реалізації проєктів кошти виділятимуть, ймовірно, з міського бюджету.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.