Небайдужих просять допомогти сину львівського музиканта, що бореться за життя після атаки на Вінницю

Унаслідок ракетного удару у Вінниці загинула дружина акордеоніста, декана Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка Ярослава Олексіва – Галина. Водночас за життя їхнього важкопораненого сина Ромчика зараз борються лікарі. Про це повідомила композиторка та сценаристка Ілона Верхівська-Ельтек.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Хлопчик отримав чисельні травми, серед яких і відкритий перелом плечової кістки, і черепно-мозкова травма, а також опіки тіла. Усіх небайдужих просять про молитву та фінансову допомогу. Зараз він перебуває у Вінницькій обласній дитячій лікарні.

Реквізити:

4149 4993 4362 9059 (Ярослав Олексів).

Нагадаємо, що 14 липня, російські війська завдали удару по цивільній будівлі та культурному центрі у місті Вінниці. Внаслідок ракетного удару загинули 24 людини, зокрема, 4-річна дівчинка та двоє хлопчиків, ще четверо дітей отримали поранення. Багато людей перебувають у важкому стані. Пізніше у Європейському союзі заявили, що усіх винних у варварському обстрілі Вінниці та вбивствах мирного населення в інших містах притягнуть до відповідальності.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.