Назар Холодницький: «Антикорупційна прокуратура вже працює»

Про прийдешній 2016 рік в перспективі гучних антикорупційних справ та довгоочікуваних арештів розкрадачів держбюджету та досвідчених «схемників» при владі перший в історії України антикорупційний прокурор Назар Холодницький розповість у своєму першому телевізійному інтерв’ю телеканалу ZIK. Не пропустіть!

 

Фрагмент в ефірі підсумково-аналітичної програми «Погляд на тиждень» від 26 грудня на телеканалі ZIK ексклюзивної розмови політолога Дмитра Тузова та Назара Холодницького, призначеного на початку останнього місяця 2015 року на посаду антикорупційного прокурора, – своєрідний аперитив перед повноцінним змістовним інтерв’ю, яке покаже ZIK у середу, 30 грудня, о 21:40

 

Як стверджує Холодницький, антикорупційна прокуратура вже працює, а окремий рядок у держбюджеті на наступний рік зайвий раз підкреслює її незалежність та дає можливість показати реальний результат, зокрема за допомоги Національного антикорупційного бюро України.

 

«Наш результат залежить від цілої низки обставин. Ви повинні розуміти, що корупція у нас дуже віртуозна справа. Відпрацьована і непроста. Наше завдання – не просто зробити якісь ефектні затримання, а потім розповідати, чому людина не у в’язниці. Працювати маємо найперше ефективно. Для цього потрібен певний час і певний комплекс заходів, які забезпечать саме ефективність, а не ефектність», – зокрема зазначив Назар Холодницький.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.