Найближчими днями у Львові можуть запровадити надзвичайний стан

17324
Найближчими днями у Львові можуть запровадити надзвичайний стан

Мешканців закликають посилювати особисту гігієну, обмежити перебування на вулиці

Найближчими днями у Львові можуть запровадити надзвичайний стан

Як повідомляється, у Львові можуть запровадити надзвичайний стан.

“Ситуація у Львові є критичною. Скоро буде надзвичайна ситуація”, – повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна розповіла, що через невивезене сміття у місті склалася загрозлива ситуація для мешканців, перш за все – для дітей. Зараз у Львові проводиться дератизація, щоб уникнути збільшення популяції щурів.

“Не дай Боже, але у місті може бути і надзвичайний стан. Мешканці мають посилювати особисту гігієну, обмежити перебування на вулиці”, – повідомив начальник управління здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Садовий додав, що у вівторок буде в Києві і намагатиметься там вирішити ситуацію з вивезенням сміття у Львові. “Є загроза для надзвичайного стану. Якщо держава почне нарешті виконувати свої обов’язки то усе буде добре”, – сказав він.

Раніше у Садового облаштували сміттєзвалище біля дитячого майданчика. Також Львів Садового зустрічав туристів на Великдень сміттям і смородом. На Львівщині регулярно протестують проти сміття. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його проханні з прийняттям сміття.