п`ятниця, 22 вересня

Наступного тижня невакцинованих львів’ян певних категорій почнуть відстороняти від роботи

Із наступного тижня, 8 листопада, в Україні відсторонятимуть від роботи працівників освіти і посадовців, які не мають щеплень проти Сovid-19.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Перелік професій, що підлягають обов’язковій вакцинації, затвердило Міністерство охорони здоров’я. До списку увійшли працівники закладів професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, працівники центральних органів влади та їх територіальних підрозділів, а також працівники місцевих державних адміністрацій. Проте перелік може розширюватись і доповнюватися.

У МОЗ повідомляли раніше, що на час відсторонення за працівником не зберігається заробітна плата. На роботу працівник чи держслужбовець зможе повернутися лише за умови вакцинації від Сovid-19.

При цьому головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомляв про те, що тим, у кого є медичний відвід і реальні протипокази для вакцинації від коронавірусу, видаватимуть медичні довідки встановленої форми. Перелік абсолютних медичних протипоказів для кожної людини буде різним, що оцінюватиме лікар.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.