п`ятниця, 10 квітня

Наступного року у Львові відкриють третій великий майданчик для вигулу і тренування собак

Приклад Львова щодо поводження з тваринами — взірець в Україні. Вже навесні 2020 року у Львові планують створити ще один великий тренувально-вигульний майданчик для собак у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Про це на апаратній нараді доповів директор департаменту житлово-комунального господарства Олександр Одинець, повідомляє ЛМР.

«Весною наступного року ми плануємо створити ще один великий тренувально-вигульний майданчик для собак у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Хочу зауважити, що зараз у Львові діє два майданчика: у парку ім. Івана Франка та на вул. Стрийській», — зазначив Олександр Одинець.

Нагадаємо, раніше на сесії Львівської міської ради затвердили Програму створення інфраструктури для належного вигулу собак у м. Львові на 2019−2023, яка спрямована на облаштування належно оснащених відокремлених майданчиків для вигулу собак, а також облаштування належно оснащених прогулянкових маршрутів у парках, скверах, інших зелених зонах міста й у кварталах зі щільною забудовою.