Наступного року у Львові розпочнеться будівництво канатної дороги на Високий Замок

У Львові чиновники міської ради вирішили “впровадити” черговий масштабний проект і побудувати підвісну оглядову канатну дорогу в парк “Високий Замок”.

“У своїй більшості люди з обмеженими можливостями ніколи не були на вершині “Високого Замку”. Тому була розроблена концепція маршруту. Це однозначно нововведення для України”, – зазначає головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

За інформацією мерії, зараз львівські чиновники зосереджені на “паперовій тяганині” щодо цього проекту.

“Триває документальна фаза підготовки інвестиційного проекту: затверджено детальний план території, завершені основні археологічні та геодезичні дослідження, і добігає кінця підготовка документів для винесення на розгляд Міністерства культури України”, – повідомляють в мерії.

Також підходить до фінішу робота над проектами за утриманням і реконструкцією парків “Високий Замок” і “На Валах”.

У разі успішного завершення всіх процедур і проведення інвестиційного конкурсу, початок робіт щодо будівництва підвісної оглядової канатної дороги можливий у 2019 році.

Вартість проектно-кошторисної документації і самого будівництва поки не афішується.

Раніше повідомлялося, що на сесії Львівської міськради прийняли ухвалу “Про будівництво Палацу спорту на вул. Червоної Калини. Вартість об’єкта – понад 900 млн гривень. Водночас на соцмережах без ентузіазму оцінили ідею зведення скандального спорткомплексу за таку величезну суму.

Раніше ми писали, що у Львові, в  густонаселеному “спальному” районі люди вийшли на акцію протесту, оскільки на розі вулиць Виговського і Кульпарківської почалося масштабне будівництво.

Згідно з документацією, наданою забудовниками, тут планують спорудити торгово-розважальний центр заввишки близько 12 метрів і автопаркінгом на 58 місць. Водночас, в тому районі побудували вже кілька ТЦ, але жодної нової школи або дитячого садка.

Також повідомлялося, що за роки незалежності України у Львові майже в 10 разів зросла кількість транспорту, але не було побудовано жодного метра нової вулиці. Наприклад, вул. Ряшівська, яка мала вийти до аеропорту, недобудована, уряд не дав грошей.

Вулиця Вернадського, завдяки якій планували з’єднати Сихівський район і Автовокзал – шматочок зробили і на цьому зупинилися. Все починали робити під Євро-2012. Але чемпіонат пройшов, і будівництво закінчилося.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.