Наступними вихідними пройдуть щорічні пригодницькі перегони Gorgany race 2015

пригодницькі перегони Gorgany Race 2015 Ось уже дев’ятий рік поспіль в найбільш віддаленому та “дикому” районі Українських Карпат відбуваються екстремальні пригодницькі перегони Gorgany race. Найбільші відчайдухи стягуються сюди з усіх куточків України, а також і з-за кордону, щоб випробувати свою сміливість та витривалість.
Перегони  включають в себе пішохідний, велосипедний та технічний етапи. За контрольний час – 30 годин – учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек»), 60 кілометрів нон-стоп у класі “Спринт” або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках.

Довідка. Gorgany race – це один з найяскравіших заходів такого класу, що відбуваються в Україні, і він набуває широкого розголосу та приваблює увагу як спортсменів так і прихильників туризму, подорожей, та активного відпочинку. Цього року організатори очікують більше ніж 450 учасників змагань з різних регіонів України, а також з закордону. Загальна кількість людей в таборі (учасники, вболівальники, судді, волонтери), орієнтовно, 550 осіб.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.