Народний Рух оголосив списки до Львівської міської ради

Львівська міська організація Народного Руху України висунула кандидатів у депутати до Львівської міської ради. Також конференція затвердила список кандидатів в депутати до Винниківської міської ради.
Кандидати в депутати до Львівської міської ради від Народного Руху України
№1 списку                Мартинюк Ігор 
1.              Галицький р-н    Богоніс Михайло
2.              Галицький р-н    Карелін Олег
3.              Галицький р-н    Штурин Ярослав
4.              Галицький р-н    Когут Тарас
5.              Галицький р-н           Кирчів Наталя
6.              Залізничний р-н        Годик Михайло 
7.              Залізничний р-н Петик Ігор 
8.              Залізничний р-н Майборода Костянтин
9.              Залізничний р-н Прислопська Зінаїда 
10.             Залізничний р-н Шріба Олександр
11.             Залізничний р-н Пастернак Тарас
12.             Залізничний р-н Кисіль Ярослав
13.             Залізничний р-н Добушовська Уляна
14.             Залізничний р-н Юзич Оксана
15.             Залізничний р-н Захарчук Юлія
16.             Залізничний р-н Уський Андрій
17.             Залізничний р-н Яхвак Дмитро
18.             Личаківський р-н        Пастушенко Ольга
19.             Личаківський р-н        Беднарський Олесь
20.             Личаківський р-н        Вацеба Оксана
21.             Личаківський р-н        Цюник Василь
22.             Личаківський р-н        Стецьків Микола
23.             Личаківський р-н        Гавришкевич Ігор
24.             Личаківський р-н        Голик Марія
25.             Личаківський р-н        Нікітчин Юля
26.             Личаківський р-н      Лишневський Богдан
27.             Сихівський р-н   Правосудов Володимир (Штурм)
28.             Сихівський р-н   Германович Юрій 
29.             Сихівський р-н   Федунь Наталя
30.             Сихівський р-н   Середюк Валентин 
31.             Сихівський р-н   Прийма Юрій
32.             Сихівський р-н   Дацій Олег
33.             Сихівський р-н   Цюпяк Іван
34.             Сихівський р-н   Паук Мирон
35.             Сихівський р-н   Федорик Тарас
36.             Сихівський р-н   Короляк Богдана
37.             Сихівський р-н   Козицький Андрій
38.             Сихівський р-н          Доберштан Маряна
39.             Сихівський р-н   Ховалко Наталя
40.             Франківський р-н        Чепурний Сергій 
42.             Франківський р-н        Хома Тарас
43.             Франківський р-н        Мацьків Зеновія 
44.             Франківський р-н        Левкович Леся 
45.             Франківський р-н        Гладишев Володимир
46.             Франківський р-н        Маруняк Андрій
47.             Франківський р-н        Миляник Тарас
48.             Франківський р-н        Миляник Захар
49.             Франківський р-н        Курій Богдан
50.             Франківський р-н        Добрянська Наталя
51.             Франківський р-н        Бордовська Ельвіра
52.             Шевченківський р-н        Киричинський Ярослав
53.             Шевченківський р-н        Приступа Тарас
54.             Шевченківський р-н        Тимець Юрій  
55.             Шевченківський р-н        Янцевич Ірина
56.             Шевченківський р-н        Ситронська Ольга
57.             Шевченківський р-н  Ометюх Василь
59.             Шевченківський р-н        Яремко Ірина
60.             Шевченківський р-н   Кизик Ірина
61.             Шевченківський р-н   Михновецький Олександр
62.             Шевченківський р-н         Грибик Василь
63.             Шевченківський р-н         Ціхоляз Роман
64.             Шевченківський р-н         Качмарик Лілія
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.