Напружений для львівських митників початок року

583

Упродовж першого тижня 2017 року працівники Львівської митниці ДФС виявили дев’ять протиправних діянь, що містять ознаки злочину

img_8082Зокрема у двох випадках виявлено підроблені доручення, що дають право на тимчасове користування автомобілями. У громадян України, які їх використовували, вилучили автомобілі на польській реєстрації «OPEL VECTRA» та «VW Passat 1.9 TDI».

У трьох випадках виявлено підроблені товаротранспортні накладні, за якими незаконно отримано сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

Окрім того, у двох випадках за результатами експертного дослідження вилучено та передано в правоохоронні органи 62 ножі, які визнано холодною зброєю. Їх було виявлено під час митного контролю у поштових відправленнях зі США.

Серед інших є також повідомлення про затримання в пункті пропуску «Краковець – Корчова» ножа в піхвах, пістолета в кобурі та патрона калібром 30,06 SPRG, а також 60 таблеток «Lexotan».

Варто зазначити, що за відповідний період минулого року було зафіксовано лише одне протиправне діяння з ознаками злочину.

Стежте за нами в Telegram та Facebook!