Найчистіші парки Львова на думку містян. Результати опитування

У Львові опублікували результати опитування «Парки 2023. Як вам зміни?». Пів тисячі мешканців громади проголосували за улюблений парк, відзначили основні позитивні зміни в парках міста та поділилися пропозиціями щодо їх покращення. За підсумками опитування  сформували рейтинг найбільш відвідуваних парків Львова. 

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на пресслужбу ЛМР.

Стрийський парк Львова за результатами опитування на першому місті за відвідуваністю. Також його відзначили як один з найдоглянутіших парків Львова, де найбільше позитивних змін.

Окрім цього, найбільш відвідуваними парками міста є: парк ім.І.Франка, парк «На Валах» та Меморіал Небесної Сотні, регіональний ландшафтний парк Знесіння та парк «Високий Замок».

Парки-«відмінники» з точки зору мешканців у 2023 році: Стрийський парк, парк І.Франка, Меморіал Небесної Сотні, 700-річчя Львова, Піскові озера, Горіховий гай та інші. Тут мешканці відмітили чимало позитивних змін, зокрема облаштування інфраструктури парків, появу нових паркових меблів та дитячих майданчиків.

Наступного року більше уваги опитувані радять звернути на: Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, Снопківський парк, парк ім. І.Виговського, «Білогорща», Левандівський парк, а також продовжити позитивні тенденції в інших парках.

Респонденти відзначили як дуже важливі такі потреби:

  • безбарʼєрні входи та доріжки там, де їх немає;

  • дитячі майданчики з інклюзивними елементами;

  • тренувальні спортивні майданчики для реабілітації;

  • оздоровчі стежки – теренкури;

  • якісний догляд за водоймами;

  • вигульні майданчики для собак;

  • паркові меблі;

  • зелені насадження та клумби.

«Ми розуміли важливість посилення доступності парків для маломобільних відвідувачів і це було пріоритетом для нас, а опитування лише підтвердило цю думку і з боку відвідувачів-мешканців громади. Тому під час найближчого обстеження парків ми складемо список входів та місць, які необхідно зробити доступними. Йдеться про пониження тротуарів, пандуси між доріжками, інклюзивні майданчики», – розповіла заступниця керівника управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Оксана Луцко.

Авторка: Юлія Кметик.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.