Вівторок, 12 грудня

Начальника Львівського обласного ТЦК звільнили через місяць після призначення

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звільнив з посади начальника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) полковника, Героя України Дениса Чаюка. Денис Чаюк обіймав цю посаду місяць.

Джерело: ZAHID.NET.

Денис Чаюк переведений на посаду заступника командира однієї з бригад

Про звільнення Дениса Чаюка першим повідомило видання LvivMedia, посилаючись на власні джерела, без офіційного підтвердження. Причини звільнення Дениса Чаюка не розголошують. За попередньою інформацією, його перевели на посаду заступника командира одної з військових частин. Хто очолить Львівський обласний ТЦК, поки що невідомо.

Офіційно у прес-службі обласного ТЦК поки не коментують наказ про звільнення. «На даний момент Денис Чаюк перебуває на робочому місці і виконує свої службові обов’язки», – повідомила ZAXID.NET вранці 10 жовтня речниця обласного військкомату Марія Левко.

41-річний полковник Денис Чаюк призначений начальником Львівського обласного ТЦК та СП з 4 вересня цього року. Раніше обіймав посаду заступника командира закарпатської 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. У квітні 2022 року указом президента нагороджений званням Героя України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.