Начальник управління молоді та спорту з робочою поїздкою відвідав Сокальщину

28 серпня ц.р. начальник управління молоді та спорту Юрій Майборода відвідав районний центр Сокальщини, де мав змогу провести особистий прийом громадян, ознайомитися з підготовкою спортивно-масових та молодіжних заходів в програмі українсько-польських Європейських днів добросусідства, які упродовж 28-30 серпня тривають на території району під гаслом «Єдність без кордонів»; зустрітися з керівництвом району та фізкультурно-спортивним активом Сокаля.

 

Під час візиту Ю. Майборода ознайомився з функціонуванням центру «Спорт для всіх», осередку пауерліфтингу, станом місцевого стадіону «Сокіл», роботою дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а спільно зі спортивним активом обговорив актуальні питання розвитку фізкультурно-спортивного руху та молодіжної політики в закладах Сокальського району з заступником голови районної ради Володимиром Чубом, начальником відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації Андрієм Мандриком та ін.

Серед важливих питань, порушених під час такої зустрічі були: формування програм розвитку фізичної культури та спорту, програми національно-патріотичного виховання молоді, надання державних субвенцій на розвиток фізичної культури для районного рівня; загальні особливості фінансування галузі, відновлення діяльності стрілецьких тирів, введення посад інструкторів при сільських радах, висвітлення місцевих новин в обласних та всеукраїнських ЗМІ, стимулювання та відзначення кращих збірних району на обласному рівні тощо.

 

Наступну таку поїздку заплановано у Мостиський район.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: