Вівторок, 27 лютого

На вулицях Львова активізували роботу інспектори з паркування

У Львові за минулий тиждень інспектори з паркування оштрафували 6802 водії за порушення правил зупинки/стоянки авто, на загальну суму 2 502 400 грн. Кошти від сплати штрафів надходять до міського бюджету Львова, повідомили в управлінні безпеки Львівської міської ради — пише Варта1.

 «Водіїв штрафують і за несплату послуг платного паркування. В такому разі накладається штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування», – зазначили в управлінні безпеки ЛМР.

Також,  через порушення правил стоянки, за минулий тиждень на арешт-майданчик евакуювали 77 автомобілів. Аби повернути своє авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику.

«До інспектування на вулицях міста залучено 50 інспекторів з паркування. Кожен з них щоденно оформляє в середньому 35 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. На 20 грудня від сплати штрафів до міського бюджету надійшло понад 45 млн грн», додали в управлінні безпеки ЛМР.

Нагадаємо, мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник не сплачує штраф впродовж 10 днів, то сума подвоюється.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.