п`ятниця, 12 квітня

На вулиці Львова вийшли змішані патрулі ВСП

У Львові, до виконання завдань патрульно-постової служби активно залучають жінок-військовослужбовців Західного територіального управління Військової служби правопорядку.

На вулиці Львова вийшли змішані патрулі ВСП

Майже місяць на вулицях обласного центру виконують завдання за призначенням патрулі на чолі з молодшими лейтенантами Оксаною Катасоновою, Іриною Завертаною та молодшим сержантом Оксаною Дашко.

Результати їхньої роботи на маршрутах патрулювання продемонстрували, що такі патрулі є дієвим засобом впливу на стан військової дисципліни та правопорядку серед військовослужбовців гарнізону. Зауваження, з якими вони звертаються до військовослужбовців, як правило, усуваються безпосередньо на місці. Може видатися, що такий патруль є даниною моди, однак варто запевнити потенційних порушників в тому, що ці військовослужбовців ВСП добре підготовлені: відмінно оперують законодавчою базою, не з чуток знають порядок дій в різних ситуаціях, які можуть виникнути в ході патрулювання.

Аби у порушників військової дисципліни не виникало спокуси продемонструвати фізичну підготовку дівчатам допомагає солдат Денис Романов разом зі своєю вихованкою – німецькою вівчаркою Діною.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.