Четвер, 30 листопада

На вул. Шевченка у Львові хочуть збудувати новий міст. Візуалізація

Щоб уникнути втрати єдиного сполучення центру Львова з Рясне-1 та Рясне-2, наступного року на вул. Шевченка планується збудувати новий міст з вул. Ковча на вул. Шевченка.

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ. ДЖЕРЕЛО: EXPLORER.LVIV.UA

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ. ДЖЕРЕЛО: EXPLORER.LVIV.UA

«На одній із нарад минулого тижня вже обговорювались конкретні деталі щодо нового шляхопроводу над залізницею в районі кінцевої зупинки трамвая №7. Йдеться про те, щоб побудувати новий міст збоку від наявного. Після будівництва нового мосту під час ремонту існуючого весь транспорт перекинемо на новий, а після всіх робіт планується зробити кільцеву розв’язку на перехресті вул. Шевченка та вул. Ковча», – розповів Павло Сирватка, представник управління транспорту та зв’язку ЛМР під час дискусії «Як повинні розвиватися райони Львова. Зустріч друга – Рясне».

«Наявний міст по вул. Шевченка, 152 ще в 2008 році визнали аварійним. Якщо його закрити, мікрорайони будуть відрізані від міста. Об’їзд через кільцеву дорогу чи Брюховичі розтягнувся б на довгі роки. Щоб уникнути такої ситуації, розроблено проект нового мосту, який потім буде частиною кільцевої розв’язки, яка нейтралізує «горло пляшки» на вул. Шевченка, 152», – розповів Тарас Стаховський, активіст та мешканець Рясного.

Згідно з відповіддю мера Львова Андрія Садового на депутатське звернення Ірини Подоляк у 2015 році, орієнтовна вартість будівництва такого об’єкту становить 140 млн. грн.

новий міст на Шевченка

Візуалізацію надав Васюта Ростислав

Візуалізацію надав Васюта Ростислав

Візуалізацію надав Тарас Стаховський

Наразі будівництво моста з вул.Ковча на вул.Шевченка та реконструкція наявного – на стадії техніко-економічного обґрунтування.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.