На війні загинув речник львівських десантників, журналіст Юрій Лелявський

На війні з російськими окупантами загинув начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, відомий львівський журналіст Юрій Лелявський.

Джерело: ZAXID.NET.
Юрій Лелявський був речником львівських десантників
 

«З сумом повідомляємо, що 28 вересня під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув в бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Лелявський Юрій Миколайович», – повідомило командування десантно-штурмових військ у Facebook.

49-річний Юрій Лелявський – професійний журналіст. У цивільному житті він багато років працював у різних виданнях та на загальнонаціональних телеканалах. У 2014-15 роках висвітлював війну сході України, за що був захоплений в полон проросійськими бойовиками.

Після звільнення з полону Юрій Лелявський пішов на службу до лав ЗСУ. Обіймав посади керівника прес-служби 10 гірсько-штурмової бригади та 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

«Широкомасштабну збройну агресію військ російської федерації проти України капітан Лелявський зустрів на півдні країни, де вела бойові дії його військова частина. Він завжди працював на передньому краї, висвітлюючи хід ведення бойових дій, одним з перших заходив до звільнених від противника українських населених пунктів», – зазначають у командування ДШВ ЗСУ.

Юрій Лелявський висвітлював роботу бойових підрозділів та виконував завдання пліч-о-пліч з десантниками.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: