Понеділок, 11 грудня

На війні загинув підполковник зі Львівщини. Що про нього відомо

На війні загинув захисник зі Львівщини Сергій Новосад. Про це повідомила пресслужба Бродівської міської ради — пише Tvoemisto.tv

Що відомо про Героя 

Народився Сергій Новосад 8 вересня 1981 року в Грузії, селище Очхамурі. У 1999 році  закінчив середню школу та вступив до Харківського інституту військово-повітряних сил. В 2003 році розпочав професійний шлях військового льотчика. Проходив службу на різних льотних посадах. Неодноразово брав участь в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки у Ліберії та Демократичній Республіці Конго. З 2014 року у складі авіаційної групи бригади виконував бойові завдання в зоні проведення АТО та ООС.

Командир вертольота вертолітної ескадрильї військової частини А2595 Сергій Анатолійович Новосад в час повномасштабного вторгнення росії був звільнений в запас. Працював в центрі авіаційного забезпечення Національної поліції України. Але після нападу на Україну підполковник знову поповнив лави льотного складу Збройних Сил України. Серій Новосад є володарем двох десятків нагород та відзнак, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Він загинув на Донеччині 20 жовтня при виконанні бойового завдання. 

Поховали захисника на місці почесних поховань на центральному кладовищі в Бродах. В Сергія Анатолійовича залишилась дружина, син та батьки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: