На війні з росією загинули троє захисників із Львівщини

У боях з російськими окупантами загинув Михайло Андрієвський із села Вороблевичі Меденицької громади. Йому був 31 рік. Про це повідомляє drogmedia.net.ua.

Михайло Анрієвський народився 17 січня 1991 року у селі Вороблевичі.З 1997 по 2006 рр. навчався у Вороблевицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. Після закінчення 9 класу вступив до Дрогобицького механічного коледжу, де навчався 4 роки.Служив в армії. У 2017 році був Учасником бойових дій на сході України.

З початку повномасштабного вторгнення разом із батьком захищав державу у лавах Збройних Сил України. Загинув 24 грудня у місті Торське Краматорського району Донецької області від кулі снайпера. У полеглого залишились батьки та молодша сестра.

Олександр Зубач і Владислав Гулов

Під час виконання бойового завдання в Донецькій області загинули захисники із Львівщини Олександр Зубач і Владислав Гулов. Про це повідомляє Бродівська міська рада.

У вівторок, 27 грудня, в храмах міста Броди відбудеться прощання з українськими воїнами світла. 12:00 – орієнтовний час прощання у храмах: в церкві Пресвятої Богородиці Владичиці України попрощаються з Олександром Зубачем; в храмі Святого Юрія – з Владиславом Гуловим.

Що відомо про Героїв? 

Підполковник Владислав Гулов народився у 1991 році в місті Гуляйполе Запорізької області. Закінчив Харківський університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. Брав участь у миротворчих місіях з підтримання миру та безпеки в Демократичній Республіці Конго та у бойових діях із захисту територіальної цілісності України. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ-го степеня. У захисника залишилися дружина, батько, мама, брат.

Підполковник Олександр Зубач народився у 1980 році в селі Ворокомле Камінь-Каширського району Волинської області. Закінчив Васильківський коледж Військово-Повітряних Сил в 2001 році за спеціальністю «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів». Брав участь у миротворчих операціях з підтримання миру та безпеки в Демократичній Республіці Конго та в Республіці Ліберія. В захисника залишилися дружина, донька та син, батьки, сестра і брат.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: