На відкриття реконструйованого «Гранд Готелю» до Львова прилетить Періс Хілтон

Впродовж кількох днів американська світська діва перебуватиме в Україні зі своїм нареченим українського походження

На офіційне відкриття після реконструкції львівського «Гранд Готелю», яке відбудеться 31 березня, приїде відома американська модель, акторка та співачка Періс Хілтон. Вона впродовж кількох днів перебуватиме в Україні зі своїм нареченим голлівудським актором Крісом Зілкою, дідусь якого був українцем.

«Так, Періс Хілтон буде на відкритті – це вже остаточно домовлено. Справа в тому, що саме в кінці березня Періс зі своїм нареченим запланували відвідати Україну. Вони приїжджають за два дні до відкриття, бо хочуть відвідати місця, пов’язані з дитинством дідуся її майбутнього чоловіка, – розповів ZAXID.NET власник «Гранд Готелю» Григорій Козловський. – Готель готовий вже практично місяць, але офіційне відкриття ми вирішили зробити саме під час їхньої поїздки до України».

«Гранд Готель» запрацював після 4-річної реконструкції

«Гранд Готель» запрацював після 4-річної реконструкції

Козловський назвав значно перебільшеною суму гонорару Періс Хілтон у $500 тис., яка з’явилася раніше у ЗМІ, однак відмовився озвучити реальну цифру.

«Повірте, наші зірки мають значно більші гонорари, ніж та символічна сума, яку отримає вона. Та інформація, яку поширюють у ЗМІ, що нібито Періс отримає за це 500 тис. доларів, не має нічого спільного з дійсністю. Це – величезні гроші, просто неймовірні. Можливо, якби це був спеціальний приїзд, це б і коштувало стільки», – сказав бізнесмен.

Також Григорій Козловський додав, що не домовлявся із 37-річною Періс Хілтон про те, щоб вона рекламувала «Гранд Готель» у своєму Іnstagram, де у неї понад 8,5 млн підписників.

 

My lil Family. ??

Допис, поширений Paris Hilton (@parishilton)

«Про пост в Instagram ми не домовлялись. Думаю, вона сама це зробить, якщо вважатиме за потрібне. Але вона і так буде мати безкоштовне пожиттєве проживання в «Гранд Готелі». Я завжди буду радий такій гості», – додав Григорій Козловський.

Періс Хілтон є онукою власника однієї з найбільших готельних мереж світу Hilton Hotels & Resorts Баррона Хілтона. Однак у 2007 році він підписав заповіт, за яким 97% усього свого бізнесу передав на благочинність.

Як уже повідомлялось раніше, реконструкція «Гранд Готелю» на проспекті Свободи у Львові тривала впродовж чотирьох років. З початку березня готель запрацював у тестовому режимі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.