На українсько-польському кордоні відкрили оновлений відділ прикордонної служби «Коритниця»

коритницяСьогодні на українсько-польському кордоні відкрито реконструйований відділ прикордонної служби «Коритниця» Львівського загону за участі Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка,Голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, заступника Голови Волинської обласної ради Сергія Кошарука, начальника Північного регіонального управління полковника Володимира Єгорова, начальника Західного регіонального управління генерал-майора Володимира Плешка, коменданта Надбужанського відділу Прикордонної Варти Республіки Польща  полковника Вальдемара Скарбека та представників місцевої влади і взаємодіючих органів.

Генерал-полковник Віктор Назаренко привітав персонал з відкриттям відділу, подарував цінні подарунки, а кращим військовослужбовцям вручив нагороди та відзнаки.

«Впродовж цього тижня прикордонне відомство складало перший іспит щодо виконання, в рамках компетенції, програми лібералізації візового режиму з ЄС. І відкриття відділу «Коритниця» є ще одним кроком, який наближує нас до сучасних європейських прикордонних стандартів», – зазначив Голова Держприкордонслужби.

Загалом на облаштування відділу прикордонної служби «Коритниця», реконструйованого в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства, протягом 2012-2015 років виділено 7,5 мільйонів гривень. В рамках фінансування забезпечено розбудову шести будівель та споруд адміністративно-житлового та господарського призначення, прокладено мережу водопостачання та водовідведення, повністю переобладнано мережу теплопостачання та збудовано нові бокси для автомобільної техніки. Також у розпорядженні прикордонників 14 одиниць техніки, зокрема  «VolkswagenT-5», 3 автомобілі «Dacia Duster» та 2 квадроцикли.

Під час відкриття гості мали можливість оглянути відремонтовані будівлі, новостворені робочі місця для прикордонників та ознайомитися з сучасними технічними засобами, що їх використовують наряди в охороні кордону.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: