На українсько-польському кордоні відбулися Дні добросусідства

835-12Учора на Львівщині відбулися європейські Дні Добросусідства «Кордон 835». Святкування вже в дванадцяте проходило на українсько-польському кордоні, поблизу прикордонного знаку за номером 835 відділу прикордонної служби “Морозовичі”.

Спеціально для цієї події було споруджено понтонний міст через річку Буг. Він не лише символічно, але й практично з`єднав Україну і Польщу, зокрема, два сусідні села Кречів та Крилів. Таким чином учасники цьогорічних святкування мали можливість безперешкодно потрапити на різні береги річки та за декілька хвилин побувати і в Україні, і в Європейському Союзі.  Дотримання усіх процедур забезпечили прикордонники та працівники ДФС у тимчасово розгорнутих пунктах пропуску, безпосередньо поблизу понтонного мосту.

Крім того з нагоди відкриття кордону, на березі Бугу, також провели спортивні змагання, ярмарок, майстер-класи народних умільців та презентацію традиційних страв прибужанської кухні.

В рамках європейських Днів Добросусідства «Кордон 835» за день послугами тимчасового пункту пропуску скористалися близько 2 тисяч громадян Польщі та України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: