На цьогорічній головній ялинці Львова не буде іграшок

Місто вирішило прикрасити головну ялинку Львова на новорічно-різдвяні свята лише ілюмінацією.

ялинка новий рік ярмарки львів

Про це під час прес-конференції, 4 грудня, повідомила Ольга Гренюх, арт-директорка компанії «Львівські ярмарки», передає Дивись.info.

Цього року головну ялинку Львова прикрасять по-новому. Місто вирішило відмовитися від звичних іграшок, гірлянд і прикрасити дерево у європейському стилі.

«Ми запропонували своє бачення міськраді і погодили проект, — каже Ольга Гренюх. — Цьогорічна ялинка буде 18-метровою і живою. Ми закупили гірлянду з-за кордону, довжина якої близько 8 кілометрів. Вся ялинка буде ілюмінована у європейському стилі, на ній не буде жодних іграшок, але внизу будуть встановлені декорації-подарунки різних висот: півтора метри, 1,20 та 1 метр».

Ілюмінація на ялинці буде жовтого кольору. А декорації унизу матимуть форму подарунків зі стрічками. Вони будуть золотого кольору і підсвічуватимуться зсередини. Ялинка біля опери буде підсвічуватися цілодобово.

«Вибираючи таку концепцію, ми хотіли, щоби не тільки туристи, а й львів’яни відчули затишок у самому центрі міста, тому що деколи у погоні за цікавими атракціями для туристів ми забуваємо про львів’ян», — додає Ольга Гренюх.

Офіційно центральну ялинку відкриють 17 грудня, а встановлювати її почнуть вже 11 грудня.

Зауважимо також, що цього разу Львову не довелося витрачати гроші на придбання новорічної ялинки, яку традиційно встановлюють біля Оперного театру. Її подарувала мешканка міста Брюховичі.

«До нас звернулася жінка, яка запропонувала свою ялинку, що росте у її дворі і заважає. Ми погодилися на таку пропозицію, адже дерево нам підходить за розмірами — 18 метрів заввишки. Вона ще буде додекоровуватися, але ми маємо хороший прецедент», — повідомила директорка департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда.

За словами представниці міськради, Львів зекономив, завдяки такому подарунку, близько 10 тисяч гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.