Четвер, 30 листопада

На території садового кооперативу на Орлика збудують ЖК на 100 квартир. Візуалізація

У Львові пропонують збудувати новий житловий комплекс із приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Пилипа Орлика. Йдеться про чотири земельні ділянки в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Будівельник 1». Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво погодили на засіданні виконавчого комітету ЛМР для ТзОВ «Житло капітал».

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Садове товариство розташоване на вулиці Орлика. Поруч де-не-де сформована малоповерхова забудова, тут також є готель, а в цій ділянці – у зоні Ж-1, згідно з планом зонування, пропонується якраз чотириповерхова забудова в тильній частині, у передній біля вул. Пилипа Орлика – двоповерхова громадська забудова, щоби сформувати певні сервіси для цього району», – пояснює головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

На 100 квартир передбачають 100 машиномісць у підземному паркінгу та ще додатково 10 відкритих місць у нетранзитній зоні. За словами Антона Коломєйцева, є гарантійний лист про те, що забудовник бере на себе зобов’язання інвестувати в розвиток інфраструктури парку.

Під час засідання представник заявника пан Володимир також зазначив, що земля була у приватній власності і її викупляли в окремих фізичних осіб. 

Додамо, що влітку минулого року містобудівний розрахунок з ескізом намірів забудови на вул. Пилипа Орлика обговорювали на архітектурно-містобудівній раді. Архітектор Юрій Столяров представляв два містобудівних розрахунки в цьому районі, йшлося про будівництва поруч одне від одного. Ділянки розташовані поза межами історичного ареалу, межують із Замарстинівським лісопарком. Ця частина зони Ж-1, за його словами, вже сформована 50/50 – окремими садибними будинками та котеджами. Планом зонування допускається будівництво до чотирьох поверхів. 

За даними Youcontrol, ТОВ «Житло капітал» зареєстроване 2019 року у Львові на вулиці Лінкольна. Кінцевим бенефіціарним власником є Володимир Балух.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.