На території Полярону у Львові буде приватна школа

Школу пообіцяв звести забудовник «КСФ Груп», що будує житловий квартал на вул. Угорській.

Пише Твоє Місто

На території колишнього заводу «Полярон» на вулиці Угорській, 14 збудують приватну школу. Відповідні містобудівні умови та обмеження для ТзОВ «Школа “Нова освіта“» погодили на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 6 вересня.

Будівництво нової школи повинні завершити до початку наступного навчального року. Школа матиме три поверхи, спортивні та ігрові майданчики, внутрішнє подвір’я. Гранично допустима висотність будинків – 20 м, а максимально допустимий відсоток забудови – 40%.

Школу пообіцяв звести забудовник «КСФ Груп», що будує житловий квартал на вул. Угорській, 14. За даними YouControl, компанія займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Власниками компанії є одесит Микола Хомич, львівський бізнесмен Віталій Кіндій та Олександр Писарчук.

Натомість ТзОВ «Школа “Нова освіта“» також належить Мирону Біласу та депутату Львівської облради Всеволоду Біласу.

Зазначимо, що «Полярон» заснували на базі велосипедного заводу у 1959 році. Завод спершу виготовляв електровакуумні прилади для потреб військово-промислового комплексу. Пізніше тут розпочали виробництво генераторних ламп для радіолокаторів. У часи Радянського Союзу «Полярон» вважали найбільшим виробником електронних засобів у Західній Україні. З 2014 року підприємство перебуває у стані банкрутства. Певний час працівники протестували проти ліквідації підприємства.

Демонтаж заводу розпочали у 2015 році. Відтоді кілька разів змінили власника, замовника та підрядника робіт. Незважаючи на це, на місці корпусу на розі проспекту Червоної Калини та Угорської вже звели будинок. Також завершили основні роботи у ЖК «Софіївка», що розташований праворуч від головного входу на територію заводу. Торік у вересні завалили корпус ліворуч від головного входу, що розташований між новобудом і центральним корпусом. Загалом тут формується змішана забудова житла та офісів. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.