Вівторок, 3 жовтня

На території Львова виникло гігантське несанкціоноване сміттєзвалище

Сміття, що вивозять з переповнених контейнерів під будинками, складують на західній околиці Львова

Перезавантажувальна станція компанії з вивозу сміття «АВЕ Львів» на вул Північній у Львові більше схожа на нове міське сміттєзвалище. Станом на 13 липня тут накопичилось понад 4000 тонн відходів, які звозять з переповнених сміттєвих майданчиків.

Повітряна відеозйомка, зроблена вдень 13 липня на вул. Північній у Львові, свідчить, що тут накопичились тисячі тонн сміття. Перезавантажувальна станція, призначена для тимчасового перезавантаження сміття на великі смітєвози, які мали б відразу вивозити ТПВ на полігони, перетворилась фактично на нове міське сміттєзвалище.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак підтвердив, що на відеозйомці зафіксований актуальний стан перезавантажувальної станції компанії «АВЕ Львів» на вул. Північній у Львові

«Станом на цей час там орієнтовно знаходиться близько 4 тисяч тонн сміття. Вони вивозять туди постійно сміття замість того, щоб вивозити його за межі міста. Просто з майданчиків вивозить сміття туди. І це неприпустимо, бо кількість сміття на цьому майданчику постійно збільшується. Якщо вони туди завезли 50 тонн, а вивезли – 20 тонн, то решта ж залишається. Вони про це мовчать, інформацію не дають. Але кількість сміття там збільшується щоденно. По факту з перевантажувальної станції вони утворили звалище в межах міста, – заявив Сергій Бабак. – Хоча під час засідання держкомісії з надзвичайних ситуацій йшлось про те, що все місто має бути очищено від сміття. Все місто – це також і перевантажувальні станції. На інших перевантажувальних станціях все чисто та продезинфіковано».

1431104_1474775

Орієнтовно 4000 тонн сміття накопичились на звалищі у промисловій зоні на західній околиці Львова

За словами Бабака, Залізнична райадміністрація і департамент ЖКГ Львівської міськради неодноразово скеровували приписи до «АВЕ» щодо недопущення творення нового звалища, але компанія не реагує на них

Джерело

 

 

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: