На Рясному збудують багатоквартирні будинки для Львівського університету

Львівський національний університет імені Івана Франка та ПП «Буд Інвест Ком» збудують у мікрорайоні Рясне комплекс житлових будинків. Виконавчий комітет ЛМР 27 вересня затвердив містобудівні умови та обмеження.

Джерело: ZAXID.NET.

На земельній ділянці площею 0,54 га на вул. Величковського, 84, окрім житла, будуть приміщення громадського призначення, підземний паркінг та трансформаторна підстанція.

Генеральний план забудови

За погодженим проектом, будинки будуть поверховістю 6-8 поверхів. У них передбачено 174 квартир з індивідуальним опаленням, 142 паркомісць, з них 102 – підземних.

Візуалізація фасаду будинків, які збудують на вул. Величковського, 84

Як доповіли на засіданні виконкому, проект розроблявся досить довго, коригувався, забудовник пішов на компроміс і зменшив кількість поверхів квартир.

Візуалізація будинків

За даними аналітичної системи YouControl, ПП «Буд Інвест Ком» зареєстроване у Львові, його засновниками вказані львів’яни Оксана Швець та Володимир Матвейцев.

Нагадаємо, на цій ділянці ЛНУ ім. Франка планувало будівництво ще у 2018 році. Тоді повідомлялося, що приблизно 50 квартир працівники університету зможуть купити за пільговими цінами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.