На проспекті Свободи у Львові зрізали клени: подробиці, – ФОТО, ВІДЕО

22 січня у Львові на проспекті Свободи зрізали два неповні ряди кленів. Про це повідомила на фейсбук-сторінці начальниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

Джерело: 032.ua.

Позрізати дерева слід у цей час, тому що добре промерзла земля і є можливість провести роботи без пошкодження газонів і поливальних систем газонів.

“Дуже відповідальна заміна частини дерев на проспекті Свободи. Два неповних ряди кленів зараз зрізають, а весною тут з’явиться повний “комплект” з 24 кленів-яворів “аутропурпуреум”. Заміну дерев ми очікували і кілька років планували, щоб заміна була максимально ефективна, але розтягнута в часі і менш болісна”, – розповіла Олександра Сладкова. 

“У жовтні стало очевидно, що своє клени вже віджили. Коли приймали рішення на що замінювати, одразу відкинули варіант заміни на новий клен гостролистий. Вибір впав на клен-явір аутропурпуреум, два екземпляри якого ми посадили на проспекті кількома роками раніше. Дуже добре почувається, гарно доповнює платани малюнком кори, має темно-зелене листя якщо дивитись зверху, і дуже цікаве бурячкове якщо дивитись на листову пластину знизу”, – додала посадовиця. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.