Понеділок, 20 травня

На проспекті Чорновола з’явиться новий громадський простір та ресторан. Візуалізація

У Львові на просп. В’ячеслава Чорновола, 101 погодили будівництво громадського простору із закладом громадського харчування. Відповідне рішення з зауваженнями підтримав виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 9 грудня.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Зокрема, унизу приміщення планують облаштувати громадський простір, а, оскільки заклад буде з підвищеною стелею, то зверху планують збудувати ресторан. Йдеться про будівництво на приватній ділянці, яку продали у 2014 році. Попередньо проєкт також погодили на містобудівній раді.

«Перший поверх працюватиме як громадський простір. Він немає затягуватись склом. Загалом йдеться про один поверх з підвищеною стелею. Це є достатньо коштовний проєкт. Важливо, щоб архітектура була збережена», – сказав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. 

Містобудівні умови та обмеження отримав львівський підприємець Мирон Геруля. 

Нагадаємо, частина проспекту Чорновола у Львові стане пішохідним бульваром з фонтаном, парком та громадськими просторами. Відповідне рішення про капітальний ремонт проспекту (від кільця просп. В. Чорновола – вул. В. Липинського до вул. Варшавської). 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.