На проспекті Чорновола у Львові збудують 22-поверховий житловий будинок

У Львові на проспекті Чорновола збудують 22-поверховий житловий будинок. Збудованих споруд такої поверховості у Львові ще немає.

Візуалізація будівлі, яку планують звести на просп. Чорновола

Візуалізація будівлі, яку планують звести на просп. Чорновола

У п’ятницю, 27 жовтня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Гравіс» на будівництва 22-поверхового житлового будинку, повідомляє zaxid.net.

Згідно з документом, на земельній ділянці площею 0,4 га, розташованій біля ТЦ «Інтерсіті» на просп. Чорновола, забудовник планує звести житловий будинок вистою 78 метрів.

Місце розташування майбутнього хмарочосу

Місце розташування майбутнього хмарочосу

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, будинок матиме 20 житлових поверхів та два технічні. При цьому Чаплінський зазначив, що таку поверховість забудовнику рекомендувала містобудівна рада, щоб зменшити площу, яку займатиме будинок і зробити його візуальною домінантою просп. Чорновола.

Як зазначається у погоджених виконкомом містобудівних умовах та обмеженнях, будівництво відбуватиметься у зоні Ж-4 – зоні багатоквартирної житлової забудови, яка передбачає висотність будинків у 9-16 поверхів, але допускає будівництво «окремостоячих багатоквартирних житлових будинків баштового типу без обмеження поверховості».

Порівняння висоти майбутньої 22-поверхівки з іншими будівлями на просп. Чорновола

Порівняння висоти майбутньої 22-поверхівки з іншими будівлями на просп. Чорновола

Крім того, це вже не перший хмарочос, дозвіл на який видає мерія. Раніше виконком дозволив будівництво 20-поверхівки на просп. Чорновола, 22-поверхової офісної будівлі ІТ-парку на вул. Стриській – Чмоли та 20-поверхового будинку на місці колишнього кінотеатру «Галичина».

За даними аналітичної системи YouControl, «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Гравіс» зареєстрований у Києві. Кінцевим бенефіціарним власником є Євгеній Савочка, якому також належить ТОВ «Девелоперська компанія «Новобудова».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.