На площі Соборній облаштували новий пішохідний перехід

518
На площі Соборній облаштували новий пішохідний перехід

Неподалік нового переходу вже є один, що сполучає площу Соборну з протилежною стороною вулиці Франка.

На початку вулиці Івана Франка у Львові, від площі Соборної до вул. Пекарської нанесли додаткову розмітку пішохідного переходу.

Роботи виконували на замовлення Галицької районної адміністрації, розповів у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

«Галицька райадміністрація виконувала рішення, яке раніше прийняли на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху, оскільки вона там була необхідна», — повідомив Олексій Хміль, посилаючись на керівника відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор» Ігоря Могилу, який є членом цієї комісії.

Крім цього, дорожню розмітку пішохідного переходу нанесли й на місці, де пролягають трамвайні колії кільця на пл. Соборній.

Додамо, що з проханням облаштувати додатковий перехід до вул. Пекарської з площі Соборної до комісії з безпеки руху звернулася Галицька РА. Комісія ухвалила рішення ще торік у грудні в межах реорганізації пішохідного руху на пл. Соборній.

Крім цього, тоді ж вирішили змістити зупинку громадського транспорту проти руху на необхідну відстань, продовжити турнікетне огородження на вул. Винниченка, перенести огорожу всередині кривої та демонтувати турнікет перед посадковим майданчиком після кривої.

Стежте за нами!