Вівторок, 27 лютого

На підземній парковці ТРЦ працює госпіталь, де всіх охочих лікують американські медики

Біля Львова на паркінгу торгового центру «King Cross Leopolis» ще в березні відкрили польовий медичний госпіталь, де американські медики безкоштовно надають медичну допомогу переселенцям та всім, кому вона може знадобитися. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА — пише Lviv1256.

Персонал госпіталю налічує майже 100 людей – близько 50 медичних працівників (лікарів, медсестер, фармацевтів тощо) та приблизно стільки ж технічних працівників. Медики, які прибули для роботи, працюють у медзакладах США, частина з них мають досвід роботи в Іраку. Однак можна зустріти тут ще канадців, німців та українців.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Масивні сірі намети у підземному паркінгу одного з торгових центрів Львова — саме так виглядає сьогодні польовий госпіталь міста. Біля столів реєстрації — невелика черга з людей: переселенців і всіх інших, хто звертається по допомогу, — не відмовляють нікому. Після заповнення документів усі вони потрапляють до відділення невідкладної допомоги.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Зокрема, американські лікарі надають невідкладну та хірургічну допомогу, стаціонарні та амбулаторні послуги, а також послуги для жінок та дітей, включно з акушерством. Є тут також операційна, відділення інтенсивної терапії та «прогресуюче», де перебувають пацієнти вже на етапі одужання.

Лікувальний заклад може розмістити 60 людей і працює цілодобово. Медичне обладнання та все необхідне для його облаштування американці привезли з собою.

Звернутися до госпіталю може кожен, хто потребує медичної допомоги.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Більшість пацієнтів цього шпиталю — переселенці з різними хворобами серця, чи діабетом, які, тікаючи з дому, пережили важкий стрес та не взяли з собою необхідні ліки.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Організувала розгортання госпіталю міжнародна гуманітарна спільнота «Сумка Самарянина» за підтримки Львівської ОВА. Польовий шпиталь працюватиме у Львові до завершення війни.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.