На підприємствах Львівщини – кадровий голод, центри зайнятості пішли в народ

tsentr-zaynyatostiДві третини осіб, що перебувають на обліку у центрах зайнятості Львівщини – з вищою освітою та незакінченою вищою освітою. Це економісти, юристи, управлінці. Натомість ринок праці потребує зовсім інші спеціальності, насамперед, кваліфікованих робітників.

Про це 25 листопада на прес-конференції повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

З його слів, зокрема, найбільш затребуваними на ринку сьогодні є механізатори, майстри швейної справи, працівники на виробництво біля станків.

В.Барилюк також повідомив про новий напрямок роботи центрів зайнятості. «Виходимо за межі центрів зайнятості і працюємо для працедавців – у пошуку робітничих рук для підприємств», – повідомив В.Барилюк.

Йдеться про людей працездатного віку, які не працевлаштовані, але і не стоять на обліку у центрах зайнятості. Пошук працівників проводиться через ЗМІ, ярмарки вакансій, через організації зустрічей у громадах.

«Зараз роботодавці масово потребують кадрів, є кадровий голод. Те, що колись говорили про потребу створювати робочі місця – це позавчорашній день. Зараз треба заповнити існуючі робочі місця», – зазначив В.Барилюк.

zik.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.