На перехресті Пасічної та Личаківської пропонують збудувати кільце. Схема

Цей проєкт розглядають паралельно з проєктом більш ширшого квазі-кільця.

скріншот із відео Ігоря Мартиніва

СКРІНШОТ ІЗ ВІДЕО ІГОРЯ МАРТИНІВА

На перехресті вулиць Пасічної та Личаківської у Львові планують побудувати кільце. Про це у своєму блозі сказав заступник директора житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, пише Твоє місто.

За його словами, паралельно з проєктом квазі-кільця у районі вулиць Личаківської та Колумба, міськрада опрацьовує  проєкт, аби викупити ділянку на перехресті Личаківської та Пасічної під суспільні потреби та організувати тут кільцевий рух.

«Я думаю, що кільце значно покращить розв’язку цього вузла, але квазі-кільце має бути значно кращим варіантом. Але це може зайняти ще декілька років на вирішення земельних питань», – вважає Андрій Білий.

Нагадаємо, що у районі вулиць Пасічної, Личаківської, Колумба та Долішньої планують облаштувати квазі-кільце за принципом того, яке збудували на Шевченка, Левандівській, Залізничній. За детальним планом території від 2017 року транспортну розв’язку на примиканні Личаківської та Пасічної в одному рівні пропонували будувати замість передбаченої раніше генпланом розв’язки у трьох рівнях.

За словами Андрія Білого, аби реалізувати квазі-кільце, необхідно викупити будівлю на Колумба та перенести 100 м колії «Укрзалізниці».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.