п`ятниця, 12 квітня

На новому дитмайданчику у Львові стався конфлікт. Поліція відкрила кримінальне провадження

У Львові на дитячому майданчику «Лис Микита» 16 квітня стався конфлікт між молодою парою та перехожими. Причиною стало використання першими дитячих гойдалок. Внаслідок конфлікту молодь написала заяву у поліцію на чоловіка, що сказав їм про порушення. Про це постраждала учасниця суперечки повідомила на своїй сторінці irma.w3ird в Instagram.

Джерело: Tvoemisto.tv.

За її словами, вони разом із чоловіком сиділи на гойдалці у парку Франка в той час, як жінка з дитиною попросила їх поступитися місцем. Молоді люди попросили її зачекати, на що жінка розпочала конфлікт, до якого згодом приєднався перехожий чоловік. Ним виявився львів’янин Тарас Лозинський.

«Почувши конфлікт, до мене одразу підійшов незнайомий чоловік, котрий встав супроти мене та почав лаятись, принижувати мене, погрожувати вбивством та наказувати «звалити». Я злякалась і втиснулася в гойдалку, спитала: «Хто ви такий?». Тоді він замахнувся і вдарив мене ногою по статевих органах, продовжуючи принижувати та погрожувати», – зазначила вона.

Згодом дівчина почала знімати те, що відбувалося на телефон. Як зазначила вона у дописі, незнайомець вихопив його з рук, зламав та викинув у траву.

«Ми підібрали телефон і попрямували у інший бік, хотіли в безпечному місці дочекатись, поки приїде поліція. Але грабіжник не дав цього зробити, він почав мене переслідувати», – пише дівчина.

Як зазначив у коментарі Tvoemisto.tv Тарас Лозинський, він не бив дівчину, а телефон вилетів із його руку через сльозогінний газ, який у його очі запшикали молоді люди.

«Я не хочу виправдовуватися, бо готовий відповідати за це, якщо вже є заява у поліцію. Я побачив, що люди, яким близько 20 років, сидять на дитячій гойдалці, яка справді є маленькою, а поряд жіночка просить їх встати. Тоді вже я пропросив їх встати, бо це зробили для дітей. У відповідь вони почали конфлікт, а я просто викликав поліцію», – каже чоловік.

За його словами, він справді намагався підняти хлопця з гойдалки, легко взявши його за куртку. Щодо побиття дівчини, Тарас Лозинський каже, що копав ногою лише гойдалку.

«Хлопець підірвався до мене, а дівчина продовжувала лежати на гойдалці. І я ногою хитав гойдалку. Потім вона почала мене знімати і я забрав телефон, щоб подивитися ці відео. Минуло шість секунд, як мені в очі потрапив сльозогінний газ, тому я викинув телефон. Вони запшикали і пішли. Я зрозумів, що от-от приїде поліція і запитає, куди ці люди ділися, тому вирішив їх провести», – пояснив Тарас.

Він не дочекався поліції та пішов додому, а вранці дізнався, що молоді люди написали на нього заяву за нанесення тілесних ушкоджень. Чоловік дав покази у поліції, написав пояснення.

«Незважаючи на те, що грабіжник зізнався в нападі та пограбуванні, відшкодовувати лікування та пошкоджене майно він відмовився», – пише дівчина.

Як зазначили у коментарі Tvoemisto.tv в Нацполіції Львівщини, за умисне легке тілесне ушкодження відкрили кримінальне впровадження і зараз триває досудове розслідування. Окрім того, було призначено експертизу.

На думку Тараса Лозинського, проблемою могла стати відсутність надписів на майданчику, що він призначений для дітей. Як згодом повідомили Tvoemisto.tv у Львівській міській раді, цей простір поділений на зони, що призначені для дітей різного віку. Після завершення виконання усіх робіт на дитячому майданчику розмістять схематичне маркування щодо відповідності кожної зони до використання дітьми певного віку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.