На митниці затримали цілу партію контрабандних телевізорів

Цієї ночі в зону митного контролю пункту пропуску «Шегині» (Львівська обл.) заїхав мікроавтобус під керуванням громадянина України, 1987 р.н., мешканця Івано-Франківська. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Під час проведення візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про можливе ввезення таких товарів. У зв’язку з цим автомобіль було виведено в спеціально відведене місце для митного огляду. Там у багажному відділенні автомобіля було виявлено 11 телевізорів та 8 настінних кріплень. Загальна вартість предметів правопорушення становить 50 334.29 грн.

Таким чином громадянин України порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю «зелений коридор», тобто намагався перемістити товар, обмежений до ввезення на митну територію України.

За цим фактом, за ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено. Справу скеровано до суду,  який і визначить покарання.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.