Понеділок, 4 березня

На місці лижної фабрики у Львові планують звести житловий квартал

Власники фабрики хочуть розробити детальний план території на Замарстинівській та кількох сусідніх вулицях.

ТОВ «Динамо-Інвест» має намір звести багатоквартирні житлові будинки на території експериментальної лижної фабрики по вулиці Замарстинівській, 76 і  Половинній, 4. Про це йдеться у супровідних документах до оголошення про розробку детального плану території, оприлюдненого на сайті Львівської міської ради, пише Твоє місто.

Як вказано у документі, спочатку передбачено забудову ділянки, що належить ТОВ «Динамо-Інвест», площею 2,27 га (території лижної фабрики), а потім – ділянку площею 3,66 га на території, обмеженій вулицями Замарстинівською, Східною, Квітовою та Дашкевича.

Квартал багатоповерхової забудови (від 4 до 9 поверхів) від вулиці Квітової до Змарастинівської планують розділити пішохідною зоною шириною до 30 метрів. Під будинками планують збудувати паркінг на 420 місць, натомість існуючу адміністративну споруду переоблаштують під дитячий садок на 80 місць. Крім того, приблизно 40% від загальної території в 54 тисячі квадратних метрів відведуть під громадські та комерційні потреби.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.