На місці колонії у Львові збудують виробничі цехи та готелі

Для цих цілей ринок “Шувар” планує використати три гектари території.

Про це розповів у коментарі для “Еспресо.Захід” засновником ОРСП “Шувар”, депутат ЛМР Роман Федишин, додавши, що функції, які хоче реалізувати інший покупець, і ті, які прагне впровадити ринок, мають підсилювати одні одних.

“Ще до купівля цієї ділянки ми провели попередні переговори з іншим потенційним покупцем (компанія “Девелопмент інжиніринг сервіс”, яка входить у групу компанії SoftServe. – Ред.). Також ми в постійному контакті з ними вже після того, як придбали цю землю. Плануємо, щоб функції об’єктів, які тут будуть зведені, підсилювали одні одних. Вони мають намір будувати цілий квартал найсучасніших офісних і житлових будинків. Наша ділянка розташована якраз між цим кварталом і “Шуваром”. Її розмір – близько трьох гектарів. На ній ми плануємо розмістити виробничий комплекс із виготовлення харчових продуктів. Це буде абсолютно безпечне “легке” виробництво здорових продуктів, до прикладу, салатів. Воно добре збігається з нашою стратегією розвитку, адже ми в найближчі роки плануємо розширити спектр діяльності і, крім торгівлі, запустити близько 50 виробництв, пов’язаних із продуктами харчування. Також на тій ділянці плануємо збудувати готелі з функціями конференц-послуг. Житлового будівництва взагалі не плануємо”, – зазначив Роман Федишин.

Підприємець також запевнив, що вулиця, яка нещодавно отримала ім’я Папи, що приїжджав до Львова, невдовзі стане однією з найгарніших у місті:

“Можна лише привітати львів’ян, що у них є вулиця Івана Павла ІІ, яка вже виглядає привабливо, а згодом стане однією з найгарніших у місті. Зараз тут проведено реконструкцію дороги, попри неї є чудові корпуси УКУ, а через дорогу – “Шувар”, який притягує до себе дуже багато і підприємців, і покупців. Після будівництва у нас фасадної споруди спорткомплексу вулиця ще більше змінить свій вигляд. Поряд буде ціла територія, забудована ІТ-компанією, яка обіцяє дуже цікавий проєкт. Відзначу, що біля УКУ місто оголосило конкурс на спорудження професійного басейну, який використовуватимуть і для водного поло. То ж через декілька років ця територія зазнає ще більше позитивних змін”.

Жовта позначка вказує розташування купленої ділянки

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.