Вівторок, 23 квітня

На місці автостоянки на розі вул. Кульпарківської хочуть звести 10-поверхівку

На розі вулиць Кульпарківська – Трускавецька, де зараз розташована автостоянка, хочуть звести житловий комплекс зі змінною поверховістю (7, 8 та 10 поверхів).

Новий житловий комплекс хочуть звести замість автостоянки

Новий житловий комплекс хочуть звести замість автостоянки

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, будівництво ініціює будівельна компанія «Еко-дім», що взяла цю землю в оренду, пише zaxid.net.

На ділянці у 0,6 га хочуть звести дві 10-поверхові житлові секції, дві 8-поверхові житлові секції та одну 7-поверхову секцію. У житловому комплексі передбачено облаштувати підземний паркінг та дитячий майданчик.

Земельна ділянка, де хочуть починати будівництвоЗемельна ділянка, де хочуть починати будівництвоЗа словами Юліана

Чаплінського, раніше був розроблений детальний план цієї території (ДПТ), що передбачав будівництво будинку на цій земельній ділянці, однак мешканці не підтримали цей детальний план. Основним зауваженням мешканців було передбачити облаштування паркомісць, де б вони могли залишати свої авто. За словами Чаплінського, забудовник мав врахувати зауваження мешканців. Зараз проект знову виносять на громадські слухання.

Проектний план запланованого будівництваПроектний план запланованого будівництваГромадські слухання щодо будівництва житлового комплексу на місці автостоянки на розі вулиць Кульпарківська – Трускавецька відбудуться 4 жовтня у великій сесійній залі Львівської міськради об 18:00.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.