На місці «Арсену» на Княгині Ольги може початися нове будівництво

У Львові закрили торгівельний комплекс «Арсен», що на вулиці Княгині Ольги, 120. Він працював там понад 10 років. Що саме планують на місці магазину, поки невідомо. Утім, ймовірно, незабаром містобудівна рада розглядатиме зміну цільового призначення землі, на якій працював магазин.

Торгівельний комплекс «Арсен», що поблизу міського Центру зайнятості на вулиці Княгині Ольги, 120 закрили більше місяця тому.

Ще торік земля, на котрій розташований комплекс, була у комунальній власності. У 2020 році її викупило ТзОВ «Євротек-девелопмент». Йдеться про ділянку розміром 1,7338 гектара у Франківському районі міста, на перетині вулиць Княгині Ольги, Наукової та Трускавецької.

За даними аналітичної системи YouControl, компанія зареєстрована у грудні 2020 року за тією ж адресою – вул. Княгині Ольги, 120. Виконавчий директор та засновник – Ернест Іщук. Компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будинків. Ернест Іщук відмовився коментувати, що саме планує звести компанія на цій ділянці.

За даними із витягу кадастрового реєстру, речове право на ділянку компанія зареєструвала у серпні цього року. У ньому також йдеться, що вид використання землі – будівництво та обслуговування торгового центру.

Відповідно до плану зонування території Франківського району міста, ділянка, на якій розташований ТЦ «Арсен», належить до зони Г-6, а саме об’єктів торгівлі. У липні Львівська міська рада провела громадські слухання щодо зміни зонінгу. Тобто, йдеться про те, щоб із зони Г-6 перевести цю земельну ділянку в зону Г-2 – у зону громадської забудови, яка передбачає і житлове будівництво.

Додамо, що мікрорайон нині активно забудовують, чимало новобудов є на вулицях Княгині Ольги, Науковій, Трускавецькій. Нині у міській раді обговорюють, що саме робити із мостом на вулиці Науковій, який би міг покращити транспортне сполучення району із центром міста. ЛКП «Львівавтодор» має провести транспортне моделювання, після цього оберуть найбільш доцільний варіант.

Вікторія Савіцька

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.