На Личаківській у Львові планують провести реконструкцію двох перехресть

У Львові планують првоести реконструкцію ділянок перехресть вул. Личаківської – вул. М. Заньковецької та вул. Личаківської – вул. Чернігівської – вул. Солодової. Йдеться про роботи зі зміною геометричних параметрів. Відповідне рішення розглянули 6 жовтня, під час засідання виконкому ЛМР — передає Tvoemisto.tv.

Як зазначив керівник управління транспорту ЛМР Орес Олеськів, йдеться про розробку проєкту, яка триватиме декілька місяців, для того щоб підготувати документацію фінансування. Але реконструкція, за його словами, є необхідною з питань безпеки та для покращення ситуації з трафіком на перехресті.

Перший заступник міського голови Львова зазначив, що 1 січня проводитимуть індексацію розміру заробітньої платні, відтак проєкт доведеться переглядати. За його словами, зараз роботи розпочинати не будуть, оскільки це некритичні витрати. Заступник мера запропонував перенести це питання на наступне засідання виконкому, щоб підготувати вартість та деталі реконструкції.

«Надати Львівському комунальному підприємству «Львівавтодор» функції: замовника на виготовлення проєктно-кошторисної документації реконструкції ділянки перехресть вул. Личаківської – вул. М. Заньковецької та вул. Личаківської – вул. Чернігівської – вул. Солодової зі зміною геометричних параметрів. Також функції виконавця робіт з будівництва світлофорного об’єкта на перехресті вул. Личаківської – вул. Чернігівської – вул. Солодової», – йдеться в рішенні виконавчого комітету.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.