На Львівській митниці затримали «хитрий» автомобіль контрабандиста

Сховище для контрабандних товарів  відкривалось  за допомогою окремого брелка.

Так учора 20.03.2016 року. громадянин РП автомобілем  «Mazda MPV» прибув у пункт пропуску «Смільниця»  для виїзду  з України. Для перетину кордону він  обрав смугу спрощеного митного контролю – «зелений коридор». Під час візуального огляду цього транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які заборонені чи обмежені до переміщення через митний кордон України. Автомобіль було скеровано на майданчик поглибленого огляду транспортних  Там спільна оглядова група митників та прикордонників у спеціально виготовленому сховищі виявила 449 пачок сигарет з акцизними марками України. Доступ до сховища можливий за допомогою окремого брелка, що вмикає живлення, після чого від лобового скла від’їжджає вся панель приладів.

Так  громадянин Республіки  Польщі порушив встановлений відповідно до Митного кодексу порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, зокрема переміщував вищевказані предмети з приховуванням від митного контролю,  з використанням способів та засобів, що утруднюють їх виявлення.

Зазначені дії мають ознаки порушення  митних правил, передбаченого  частиною 1 статті  483   Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар та автомобіль вилучено.  Їх вартість буде встановлено додатково.  Справу  скеровано до суду, який і визначить покарання.

авто см 1 авто см 3

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.