На Львівській магістралі відбулась зустріч із залізничними агентами змін

DSC_8057

Активні та ініціативні залізничники Львівської магістралі продовжують роботу над розробкою та впровадженням ідей, які були сформовані під час форуму «Залізничні агенти змін» у Львові. Сьогодні відбулась перша така зустріч, у часі якої хранителі ідей презентували свої напрацювання й проекти та спільно обговорювали шляхи їх реалізації.

Понад 20 молодих та активних залізничників із різних господарств та підприємств Львівської магістралі у професійній дискусії обговорювали своє бачення та рецепти успіху у сфері вантажних перевезень, технічної та економічної політики, мотивації та розвитку персоналу та можливості для покращення сервісу та якості обслуговування клієнтів.

Як розповів заступник начальника регіональної філії «Львівська залізниця» із реформування Андрій Галущак, під час таких зустрічей агенти змін переходитимуть від слів до справ: «Я хочу запевнити, що у цих стінах ми говоримо відверто і підтримуємо один одного. Дуже приємно, що за результатами форуму Львівська залізниця є однією із найактивніших та найпродуктивніших, адже історія залізниці в Україні почалася саме з Галичини, тому ми разом повинні приводити в рух локомотив реформ на залізниці». За його словами, такі зустрічі із агентами змін будуть проводитись регулярно.

Нагадаємо, вісімнадцятого квітня у Львові під гаслом «Залізничні агенти змін» пройшов четвертий форум лідерів майбутніх реформ у галузі, ініційований керівництвом ПАТ «Укрзалізниця». На форумі зібралися близько 200 активних представників регіональної філії «Львівська залізниця», які під час заходу сформували низку ідей та нових дієвих підходів до роботи залізничного транспорту.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.