Понеділок, 22 червня

На Львівській ратуші відкрили банер на честь 25-річчя легендарного візиту Папи Івана Павла ІІ до міста

На будівлі Львівської ратуші з’явився святковий банер, присвячений 25-й річниці перебування Папи Римського Івана Павла ІІ у Львові. З нагоди ювілею керуючий справами виконавчого комітету міста Євген Бойко наголосив на особливому значенні цієї події для всієї країни.

«Візит Святішого отця став великою подією для України, а його перебування у Львові пам’ятають і досі. Упродовж останніх двох місяців наше місто живе заходами, які розповідають про велич цього святого, котрий щиро любив Україну та українців», — зазначив посадовець, пише ЛМР.

Окрім відкриття банера, того ж дня львів’яни взяли участь у велопрощі маршрутом понтифіка. Учасники стартували опівдні від храму Різдва Пресвятої Богородиці на майдані святого Івана Павла ІІ та проїхали вулицями міста до Архикатедрального собору святого Юра на Святоюрській горі.

Нагадаємо, що Папа Римський Іван Павло ІІ відвідав Україну в червні 2001 року — це був перший в історії офіційний візит глави Католицької церкви до нашої країни. Понтифік побував у Києві та Львові. У Львові він перебував із 25 по 27 червня: зустрівся з молоддю біля храму Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові та відслужив літургії у латинському й візантійському обрядах на Львівському іподромі. Під час богослужінь Папа проголосив блаженними 28 новомучеників УГКЦ і двох діячів Римсько-католицької церкви.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.