Вівторок, 3 жовтня

На Львівщині затримали чоловіка, який незаконно відправляв за кордон потенційних призовників

На Львівщині Служба безпека України викрила схему незаконного переправлення осіб, які підлягають призову у військовий час, через державний кордон України. Зловмисника затримали «на гарячому», повідомляє Управління СБ України у Львівській області.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Оборудку із незаконним перенаправленням за кордон організував 27-річний мешканець Львівщини. До своєї схеми він залучив ще кількох  осіб: одні займались пошуком «клієнтів», інші – оформленням фіктивних документів для перетину кордону.

Правоохоронці затримали чоловіка під час отримання 20 тисяч доларів за «послуги» безперешкодного перетину кордону. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 22 лютого президент України видав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період». Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.